Akcie

Súťaž o 5x cukrovo-medové cesto Medopip Nozepina

Roman Baraník Kategória: Akcie

Pozor Súťaž!

Opäť vyhlasujeme súťaž o 5x cukrovo medové, tentokrát Medopip Nozepina.

Veľa od Vás dostávame otázku, ako pomôcť včelstvám proti nozematóze, ktorá včelstvá postihuje počas zimy. V tomto období sa to dá napríklad cukrovo-medovým cestom Medopip Nozepina. To aká látka, ktorú cesto obsahuje a ktorá je účinná proti nozematóze, sa dozviete aj v našom videu o cukrovo-medovom ceste. ????????

Ako sa zapojiť: Pod príspevok na našej facebookovej stránke Baranik.sk nám napíšte komentár so správnou odpoveďou na súťažnú otázku. 

https://www.facebook.com/vcelarskepotrebybaranik

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA ZNIE????: "Akú látku, ktorá účinkuje proti nozematóze, obsahuje cukrovo-medové cesto Medopip Nozepina?"

Pomôcka: odpoveď na túto otázku nájdete v našom videu o cukrovo-medovom ceste. Ak ste ho ešte nevideli, pozrieť si ho môžete tu: 

Troch výhercov oznámime na našej facebookovej stránke spolu s novým videom nasledujúci pondelok 03.10.2021. 

Podmienky súťaže:

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto sleduje našu facebookovú stránku. Podmienkou súťaže  je zverejnenie komentára pod príspevkom o súťaži so správnou odpoveďou na súťažnú otázku. Súťažná otázka znie: "Akú látku, ktorá účinkuje proti nozematóze, obsahuje cukrovo-medové cesto Medopip Nozepina?"

Pokiaľ nie je odpoveď na súťažnú otázku správna, súťažiaci nie je zahrnutý do zlosovania. Zlosovanie štyroch výhercov sa uskutoční dňa 03.10.2021 o 18:00. Do tohto času je možné uverejňovať správne odpovede na súťažnú otázku. 

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Pokračovaním vyjadrujete súhlas s používaním cookies