O nás

V roku 1992 sme spolu s manželkou začali včeláriť a založili sme firmu na spracovanie medu ako voľnú živnosť. Nadviazali sme tak na rodinnú tradíciu našich otcov a dedov - uznávaných včelárov.

V tých časoch bolo hlavnou náplňou našej firmy popri včelárení produkcia, výkup a spracovanie medu. Ako čas plynul, dlhoročné skúsenosti vo včelárstve a nepriaznivá situácia na trhu s medom nás priviedli k novej činnosti. Začali sme sa venovať odvetviu navrhovania, výroby a predaja včelárskych potrieb.

V roku 2007 sme otvorili novú predajňu včelárskych potrieb v obci Cabaj - Čápor. Začali sme na Slovensko prinášať produkty od výrobcov z celého sveta.

V júli 2010 sme otvorili internetový obchod so včelárskymi potrebami. Týmto krokom sme chceli zjednodušiť nakupovanie včelárskych potrieb tým, ktorí bývajú v odľahlejších častiach Slovenska.

V našom obchode, či už v kamennej predajni alebo na internete, včelárom ponúkame širokú ponuku včelárskych potrieb. Neustále hľadáme nových dodávateľov, s ktorými spolupracujeme na vývoji a produkcii nových, kvalitnejších, účelnejších a hlavne lacnejších včelárskych potrieb.

Všetok tovar objednávame vo veľkých sériách a máme ho vždy na sklade. Tým vieme dosiahnuť zlacnenie výroby a dosiahnutie priaznivejšej ceny. V našom obchode a na stránkach nášho e-shopu neustále prinášame akcie, sezónne zníženia cien a pod..

Pomáhame včelárom nielen včeláriť, ale aj predávať ich produkty. Vďaka nám už mnohí včelári nie sú odkázaní na výkupcov, ale svoje produkty dokážu predať za výhodnejšie ceny priamo zákazníkovi. Priniesli sme nové metódy uskladnenia, tavenia a balenia medu do spotrebných obalov, ako aj nové obaly.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že práca so včielkami je ťažká a namáhavá. Poradenstvom aj zavádzaním nových výrobkov, technológií a postupov sa snažíme včelárom túto prácu uľahčiť ako sa len dá.

Certifikáty

Kde nás nájdete

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Pokračovaním vyjadrujete súhlas s používaním cookies