KLIK ZATVORENÁ PREDAJŇA DO 02.02.2021
Akcie

Dávkovač na med ako skvelý doplnok k predaju medu.

Roman Baraník Kategória: Akcie

Vážené včelárky a včelári.

Vianoce sa blížia rýchlym tempom, chrípkové sezóna je v plnom prúde, ale aj tá čajíková. Ako sa toto všetko týka včelára? Vo včelárskych kruhoch všetci vieme, že v tomto období sa predáva najviac medu z celého roka.

Naši zákazníci si ku klasickým veciam ako sú rámiky či medzistienky, doobjednávajú najrôznejšie darčekové predmety ako kozmetiku, knihy a dávkovače.

Týmto, aj Vám včelárom chceme posunúť kúsok inšpirácie. Pre Vašich zákazníkov môže byť  zaujímavé, keď k medu ponúknete rôzne doplnky. Veď predsa čím širší sortiment, tým spokojnejší zákazník.

Jedným z najpredávanejších doplnkov k medu je práve dávkovač s viečkom. Slúži na jednoduché dávkovanie medu z pohára, podobne ako mydlo. Z vlastnej skúsenosti, ale aj zo skúseností našich zákazníkov vieme, že zákazníci si dávkovač obľúbili.   

  dávkovač na med           dávkovač na med

Pripravili sme pre Vás dávkovače za veľmi výhodnú cenu. Pri odbere nad 10 kusov je cena jedného kusa 1,60€. Dávkovače nájdete po kliknutí sem alebo na ktorúkoľvek fotografiu.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Pokračovaním vyjadrujete súhlas s používaním cookies.